Hakkımızda

Şirket ProfiliTecrübelerimizi Arel çatısı altında birleştirerek, çeliğe kaynaklı birleşim yöntemiyle şekil vermekte olup, faaliyetlerimize çelik hasır ve çatı cephe kaplaması üretim hatlarını da ekleyerek, sanayici vizyonu ve kimliğini ön plana çıkarttık.

Bu sayede profesyonel yönetim modeli ve kurumsal şirket yapısıyla, daha dinamik, geniş perspektifle çağın gereksinimlerine uygun, efektif hizmetler sunarak bugüne kadarki sayısız, eşsiz projede olduğu gibi bundan sonra da birçok proje de “projelendirme – imalat / montaj ve şantiye yönetimi” süreçlerini tam denetim ve kontrolle ana yüklenici olarak yönetmek, Türkiye’de ve uluslararası projelerde değer yaratan bir şirket olmak başlıca hedeflerimizdir.Şirketimiz 2013 yılında Sakarya’da kurulmuş olup, Türkiye’de ve uluslararası projelerde değer yaratan bir şirket olmak başlıca hedeflerimizdir.

Tecrübeli ve profesyonel ekibimiz sayesinde sizlere kaliteli hizmet vermekten gurur duyuyoruz!

Vizyonumuz

Son yıllarda çelik yapılardaki talep artışına paralel olarak bu sektöre bir çok firma katılmış, bu durum sektörde rekabeti doğurmuştur.
ADA AREL A.Ş. kurumsallaşma yolunda emin adımlarla ilerlerken, endüstriyel tesislerdeki proje ve uygulama deneyimini diğer firmalara karşın avantajlı duruma getirmekte ve kaliteden ödün vermek istemeyen, daha seçici davranan kişi ve kuruluşlara hizmet vermektedir.

Misyonumuz

Yapısal Çelik ve dünya standartlarına uygun bir imalat kalitesine ulaşmak amacı ile firmamız bünyesinde ar-ge çalışmalarımız devam etmektedir. Kurmuş olduğumuz bilgili, deneyimli, müşteri ilişkilerinde başarılı kadromuzla, müşterilerimize en iyi hizmeti ve kaliteyi verebilmek firmamızın en önemli hedefidir.

Videomuzu İzlediniz mi?

Drone ile yaptığımız çekimimizi sizlere sunmaktan mutluluk duyarız. Çalışma alanımızı, çalışma koşullarımızı ve yaptığımızı işi birde havadan izlemek ister misiniz?

Son yaptığımız projelerden biri olan 750 Adet Zırhlı Güvenlik Kulübesilerini birde drone çekimi ile görün istedik..

Firmamız, müteahhit veya büyük müteahhitlik firmaların alt yüklenicisi olarak üstlendiği projeleri başarı ile tamamlamıştır.